Minilaod hoiu- ja laoruumud

Minilaod klientideks on väga erinevad ettevõtted, organisatsioonid ja isikud, kellel on igal ühel oma lugu. Lugu ja põhjus, miks vajatakse lühemaks või pikemaks ajaks just väiksemõõtmelist lao-või hoiuruumi oma isiklikele asjadele või toodetele. Jagame teiega mõningaid nendest, kes on andnud nõusoleku oma lugu meie lehel avaldada.

Teie elu, teie asjad, hoiame neid hoolega!


Minilaod on Sinilillekampaania „Anname Au“ toetajapartner.

2018 sügisel pöördus Minilaod poole Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing MTÜ, Sinilillekampaania koordinaator Kersti Kleesmann, sooviga leida koostööpartnerit, kes saaks pakkuda 3-4 ruutmeetrist laopinda. Minilaod oli igati nõus projekti tasuta laoruumiga toetama, sest need inimesed, kes meie ühise julgeoleku heaks on valmis kõik andma, on väärt toetust.

K.Kleesmann selgitab: „Kuna meil endil ei ole sellist sobilikku kohta, kus valminud sinilillede ja infomaterjalide varusid aastaringselt hoiustada, siis otsisime ettevõtet, kes pakuks rentida väikseid lao- ja hoiuruume. Minilaod tundusid igati sobilikud oma väikeste, kergesti ligipääsetavate ning kaasaegsete laoruumidega. Sinilillede ja materjalide varud aasta aastalt suurenevad, mis näitab ka inimeste kasvavat huvi ja hoolivust meie veteranide käekäigu vastu.“
On hea meel, et leidub ettevõtteid, kes on valmis oma õla alla panema ja inimesi kes sinilille ostes toetavad Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane, keda on meie seas juba ligi 2800. Need on inimesed, kes on olnud valmis andma kõik Eesti inimeste ja riigi eest. Sinilillega tunnustame nende panust meie ühise julgeoleku heaks. Nende kogemus ja oskused on väärtuslikud ka igapäevaelus. Sinilille märgi või käepaela soetamisega teeb inimene annetuse ka taastusravi edendamise ja vaimse tervise hoidmise hüvanguks Eesti ühiskonnas.

Anname au Eesti kaitseväe ja Kaitseliidu veteranidele!