[:et]Minilaod hoiu- ja laoruumud[:en]Minilaod Selfstorage[:ru]Мини-Склады и складские помещения[:fi]MINIVARASTOT[:]
[:et]HELISTA[:en]CALL[:ru]Свяжитесь с нами[:fi]OTA YHTEYTTÄ[:] +372 5691 3333

Ideaalne valik, kui teil on vaja hoiustada vaid mõningaid asju

Kui otsite sobivat kohta, kus hoida oma asju, võib teie jaoks ideaalne lahendus olla laoteenus. Laoruumide rentimine võimaldab teil hoida oma esemeid turvaliselt, kuid samas hõlpsasti ligipääsetavas kohas. Sõltuvalt teie vajadustest võib olla kasulik valida kas väikeladu või minilaod kesklinnas.

Väikeladu on ideaalne valik, kui teil on vaja hoiustada vaid mõningaid asju. Need on tavaliselt väiksemad laoruumid, mis sobivad suurepäraselt inimestele, kes otsivad paindlikkust ja lihtsust. Väikeladude kasutamisel on mugavus üks võtmeelemente, kuna neid saab rentida lühikeseks või pikaks ajaks vastavalt teie vajadustele.

 

 

Miniladu kodu või ettevõtte lähedal

Kui olete kesklinna elanik või ettevõtte omanik, võib olla mugav valida minilaod kesklinnas. Need laoruumid asuvad tavaliselt linna südames ja pakuvad suurepärast ligipääsu nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Kesklinna minilaod on tavaliselt varustatud kõigi vajalike mugavustega, mis tagavad teie asjade ohutu ja mugava hoiustamise.

 

Kolimisteenus

Lisaks võib olla kasulik valida laoteenus, kui vajate kolimisteenust. Mõned laoteenused pakuvad ka kolimisteenuseid, mis võivad olla suurepärane võimalus hõlpsaks ja kiireks kolimiseks. Kui otsite hõlpsat ja taskukohast võimalust oma asjade kolimiseks, võib laoteenuse kasutamine olla suurepärane võimalus.

Pakume Minilaos kolimisteenust oma uutele klientidele täiesti tasuta!

 

Alati head pakkumised

Lisaks kvaliteetsetele ja turvalistele laoteenustele pakume ka erinevaid sooduspakkumisi, mis teevad meie teenuste kasutamise veelgi atraktiivsemaks. Hetkel pakume uutele klientidele esimest hoiukuud tasuta, mis tähendab, et saate oma asju hoida meie laos täiesti tasuta esimese kuu jooksul. Samuti pakume tasuta kolimisteenust, mis tähendab, et kolime teie asjad meie laosse täiesti tasuta, kui soovite meie teenuseid kasutama hakata.

 

KOLIMINE TEILE
TASUTA

Sõlmides 12 kuulise tähtajalise rendilepingu,
kolime teie asjad ise Harjumaa piires Minilattu.

ESIMENE TÄISKUU
TASUTA

Lepingut sõlmides on vaja ainult tagatisraha ühe kuu üürisumma ulatuses
ja kiipkaardi pant 20€

KULLERI PAKKIDE VASTUVÕTMINE
TASUTA

Võtame kulleriga saadetud kaupa vastu ja väljastame teie laoruumist ilma lisatasu nõudmata.

Oled oodatud Minilattu!

  • Asume Tallinna kesklinnas
  • Meil on 24/7  sissepääs
  • Kontor on avatud tööpäevadel
  • Kaameravalve
  • Soojad laoruumid
  • Pakkematerjale on võimalik soetada kontorist
  • Maksa arve või pangakaardiga
  • Parkimiskellaga tasuta parkimine